Merkez 7/24 Çağrı Merkezi : (0538) 595 79 56

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Beyaz Eşya Klima - Çamaşır Makinesi - Buzdolabı - Bulaşık Makinesi

Ev Elektroniği, beyaz eşya gibi yeni bir cihaz alırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli faktör, güvenilir bir tamir servisine ulaşmaktır. Tamir ve servis konusunda sizlerin ne kadar hassas olduğunuzu biliyor, işçilik ve parça garantisi konusuna ekstra önem veriyoruz.

En Güvenli Servis Ağı

Avrupa standlarına uygun ISO KALİTE BELGESİNE sahip servis şirketi

Müşteri İletişim Merkezi

İhtiyacınız olan servis hizmetini Servis Merkezinden alın

Arçelik Servisi
Servisi

nin her Noktasından Servis Hizmeti

Images
Merkez Bölge Servisi

nin En Yaygın ve En Güvenli Servis Ağı

Servis Merkezi

En Yakın Servis Yönlendirme Merkezi

Beyaz Eşya Servisi olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır en kaliteli ve en profesyonel teknik servis hizmeti veren firma olmayı kendimize ilke edinmekteyiz.

Beyaz Eşya Bölge Servisi Yalnız servis sırasında değil sonrasında da siz değerli müşterilerimizin yanında olarak her türlü destek hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ilke edinerek, uzman kadromuzla sektörümüzde lideriz.

Bölge geneli Beyaz Eşya Servisi için çağrı merkezini arayıp arıza kaydı oluşturunuz. Bölge Servisi. Kurumsal Teknik Servis. Beyaz Eşya Servisi.

Bölge geneli Beyaz Eşya Servisi Şirketimiz, her zaman en yüksek standartları karşılayan veya aşan performans seviyeleri ile en iyi lider üreticileri onarmak için eğitilmiştir. Teknisyenlerimiz işi ilk seferde doğru bir şekilde yapar ve ellerinde gerekli tüm parçalarla evinize gelirler. Her zaman stokta bulunan çok sayıda parça ile müşteriler, bileşenleri sipariş etmek için can sıkıcı bekleme süreleri olmadan teknisyenlerin hazır olduğundan emin olabilirler. Şirketimiz ayrıca gönül rahatlığınız için tüm garantileri yerine getirir. Şirketimiz, işi ilk seferde doğru yapmak için her türlü onarım ve uzmanlığa sahiptir. Yetenekli ve profesyonel teknisyenlerimiz, beyaz eşya onarım ihtiyaçlarınızı karşılamak için ellerinden geleni yapacaktır. Amacımız, müşterilerimizi aldıkları deneyimden memnun etmek ve gelecekte herhangi bir cihaz onarım ihtiyacı ortaya çıkarsa bizi hatırlamaktır. Hizmet konusundaki itibarımızı ciddiye alıyoruz.

Teknisyenlerimiz, cihazınızın sorununun nedenini doğru bir şekilde teşhis etmek ve ilk ziyarette sorunu gidermek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.

Beyaz Eşya Servisi. Tüm lider markalara servis ve onarım deneyimine sahip sektördeki en iyi fiyatlar ve sertifikalı teknisyenlerin yanı sıra, cihazlarınızın emin ellerde olduğunu bilmenin verdiği gönül rahatlığını yaşarsınız..

Images
Images

Müşteri İletişim Servis Merkezi

(0538) 595 79 56

nin her noktasından çağrı merkezi numaramız olan (0538) 595 79 56 arayabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz.

SERVİS ÇAĞIR
Bölge Servis Merkezi

En İyi Markalar için En İyi Teknik Servis

Beyaz Eşya Servisi

İhtiyacınız olan servis hizmetini Servis Merkezinden alın, Beyaz Eşya, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Servisi

SERVİS ÇAĞIR

Beyaz Eşya Servisi

İhtiyacınız olan servis hizmetini Servis Merkezinden alın, Beyaz Eşya, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Servisi

SERVİS ÇAĞIR

Klima Servisi

İhtiyacınız olan servis hizmetini Servis Merkezinden alın, Beyaz Eşya, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Buzdolabı, Servisi

SERVİS ÇAĞIR
7/24 Online Servis Ekip Ara (0538) 595 79 56